Prečo ovčia vlna

Jemná prírodná merino vlna s pevným nylonovým jadrom v ZAJO produktoch na givsport.sk je dostatočne pružná, odolná voči roztrhnutiu a oderu. Merino vlna je vzdušná a má skvelé izolačné vlastnosti. Vlna vstrebá vlhkosť, udrží teplo, nekrčí sa, nešpiní a odoláva zápachom aj pri viacdennom aktívnom nosení. Merino vlna chráni proti UV žiareniu.

Oteplené vložky do topánok značky EMU AUSTRALIA, ktoré sa predávajú na eobuv.sk sú vyrobené z kvalitnej austrálskej merino vlny.

Zdravé luxusné vlnené deky, ktoré sú v ponuke 4home.sk sú vyrábané z európskeho merina v Českej republike. Pri spracovaní sa používajú špičkové technológie pre dosiahnutie najjemnejšej kvality. Deky sú vzdušné a antialegické.

Vankúše Bellatex sú vyrábané z austrálskej merino vlny gramáže 520 g/m2. Ovce sa chovajú vo výnimočných klimatických podmienkach Austrálie. V spánku vás vankúš zahreje. Teplo zvyšuje krvný obeh a tíši reumatické bolesti. Lanolín v merine chráni pred šírením baktérií.

Sveter merino GAP s rebrovanými manžetami má okrúhly výstrih, zošívaný lem, je jednofarebný a mäkký na omak dostanete na aboutyou.sk

Dámsky nátelník Sensor vyrobený touto českou firmou z vysoko kvalitnej vlny Merino dovezenej z Nového Zélandu. Materiál Merno Wool je odolný proti zápachu aj pri dlhšom nosení.

Vzor baranček 100% ovčej vlny merino je vo výbornej kvalite a veľmi výhodnej cene. Výrobky z ovčej vlny vyrábajú aj kvalitné slovenské firmy. Nakupujte od slovenských alebo českých výrobcov. Produkty v ponuke sú prikrývka z ovčieho rúna, deka z ovčieho rúna, paplóny z ovčieho rúna, vlnené papuče a papuče z pravej ovčej vlny, vesta z ovčieho rúna a kabát ovčieho rúna, posteľné prikrývky, zdravotné príkrývky, vankúše z ovčej vlny, prehozy do kočíkov, kresiel, aut. Ovčia vlna vám zabezpečí pocit suchého hrejivého tepla.

Merino super wash je extra jemné vlákno z vlny z Nového Zélandu, vyrába sa z jemnej prírodnej vlny merino, čím je zaručene ľahké ošetrovanie a výborne satie materiálu, ktoré zahreje v chladnom počasí, ale je prijémné aj v lete.

Fusaky pre bábätká z občej vlny zaručujú kvalitný spánok bez možnosti odkopávania. Jedná sa o alternatívu paplónika alebo inej nočnej prikrývky. Doprajte dieťaťu prírodné teplo. Podložky obojstranné do kočíkov na mieru, zvyšujú životnosť kočíka, dajú sa oprať v práčke na vlnenom programe alebo ručné pranie.